FK „Morava 1918“ iz Ćuprije pobedio goste iz Brusa !!!

• Autor: MEDIA PS / Luša

11/04/2021

Na gradskom stadionu Morava u Ćupriji je odigrana utakmica izmedju FK Morava 1918 iz Ćuprije i FK Kopaonik iz Brusa.

Prvo poluvreme počelo je jako od samog starta i pritisak na rivala je doneo rezultat već u 19. minutu golom Lazića.

Posle pola sata igre prednost je duplirana, strelac fantastičnog gola je bio Milan Todorović.

U zadnjem minutu prvog poluvremena kapiten i ujedno najbolji pojedinac na meču, Dželatović, postiže treći pogodak i time je konačan rezultat prvog poluvremena bio 3 : 0 za domaćina.

Drugo poluvreme su domaćini krenuli opušteno i primili gol odmah na početku. Međutim u igru ulazi mlađani D. Đorđević koji vraća tempo i asistira Dželatoviću za 4:1.

Tako slomljenoj ekipi nakon tri minuta Dželatović zadaje poslenji udarac za nokdaun i rezultat je sada već 5:1.

Gosti su do kraja smanjili rezultat na 5:2, ali to nije pokvarilo konačan utisak.

Obe ekipe su igrale punom snagom, ali je, ipak, na kraju, pobedu odneo FK Morava 1918 iz Ćuprije.