Fudbaleri Crvene zvezde uspeli su da pobede Gent u jednoj od najvažnijih utakmica ove sezone!!!

04/11/2020

Fudbaleri Crvene zvezde uspeli su da pobede Gent u jednoj od najvažnijih utakmica ove sezone! Rezultat je bio 2:1 (1:1), a pobeda je došla posle velike drame.

Da nije bilo Milana Borjana i njegove odbrane u poslednjim sekundama, kada je skinuo stopostotnu šansu igračima Genta, drugačiji izveštaj bismo pisali, ali ovako… Crveno-beli su i bez prvog trenera Dejana Stankovića uspeli da slave, presnosi portal espreso.rs

Junaci pobede bili su Gelor Kanga i Aleksandar Katai. Prvi zbog maestralnog pogotka u prvom poluvremenu…

Drugi zbog onog u drugom…

Gent je preko Ođiđe Ofoea uspeo da poravna na 1:1 u prvom poluvremenu, ali to nije bilo dovoljno protiv veoma raspoloženih Srba.

Zvezda ima šest bodova, Hofenhajm devet, Slovan koji igra sa Hofenhajmom i u narednom kolu ima svega tri, dok Gent nije uspeo da osvoji do sada nijedan, a u sledećoj rundi dočekuje Zvezdu.

Odlična situacija za crveno-bele kada je borba za „evropsko proleće“ u pitanju.