Odigrana odlična odbojkaška utakmica izmedju Topolki i Svilajnčanki!!!

• Autor/foto/video: Dragoslav Spasić

03/03/2018

Topola, Svilajnac- Publika u sali srednje škole „Kralj Petar I“ u Topoli je ispunila tribine i uživala u vrhunskoj igri obe ekipe.

trong>A dame iz Topole su u četvrtom setu krenule odlučno i u briljantnoj igri dominirale ceo set 25-14.

ŽOK „Karađorđe“ je do sada izgubio samo tri seta. ali devojke ne znaju za poraz pa će ova utakmica verovatno značiti i skoro siguran plasman u Plej Of za Drugu ligu.

Odbojkašice „Karadjordja“  su zabeležile večeras značajnu pobedu protiv borbene ekipe „Smeča“ iz Svilajnca (ŽOK „Karađorđe“ – ŽOK „Smeč“ Svilajnac 3-1) i tako su blizu titule prvaka MRL lige.

„Karadjordje“ čvrsto drži prvo mesto i ima 4 boda više od drugoplasirane ekipe „Ravno“ iz Ćuprije. Sledeće gostovanje je u Jagodini protiv istoimene ekipe.