Rukometaši Karađorđa zaustavili Lokomotivu !!!

• Autor: Dragana Marinković

12/06/2021

U utakmici 22. kola Prve rukometne lige, odigrane u nedelju 13. juna, rukometaši Karađorđa ugostili su RK Lokomotiva iz Lapova.

gure>

Rukometasi Karadjordja zaustavili Lokomotivu!!2 (600 x 498)

Bez obzira na to što je meč je bio bez takmičarskog značaja igrači domaćeg tima su dali odličnu igru i na kraju slavili rezultatom 29:28(16:14).U prvom poluvremenu, pored golmana Tabaka, odbrana je izuzetno funkcionisala. Drugo poluvreme je donelo odličnu igru oba tima, što je dovelo do neizvesne borbe do samog kraja meča.

Svi do jednog igrača domaćeg tima- Dotlić, Kaslović, Živanović, Antić, Mijailović, Kostić, Kostovski, Tabak, Maksović, Nedeljković i kapiten Karić, pokazali su se u najboljem svetlu.Nakon ovog kola ekipu Karađorđa očekuje završnica. U završnici će se neko boriti za ulazak u Super B ligu, dok će se neko razigravati za plasman u ligi.