ŠTA SE DESILO-PARTIZAN je pred praznim tribinama posle vođstva od 2:0 na poluvremenu na kraju izgubio-2:3!!!

28/09/2017

Crno-beli su pred praznim tribinama posle vođstva od 2:0 na poluvremenu na kraju izgubili – 2:3

gotovog su fudbaleri Partizana napravili veresiju. Na poluvremenu su imali dva gola prednosti, ali su na kraju, pred praznim tribinama, izgubili u Humskoj od Dinama iz Kijeva sa 3:2.

Odlično su crno-beli odigrali u prvom delu, stekli dva gola prednosti, malo je nedostajalo da budu i tri, ali lopta nije prešla celim prečnikom gol liniju. Hackevič je na pauzi napravio dve promene, uveo Moraeša i Besedina i to je u potpunosti promenilo tok meča.

Nesmotrenost Ožegovića u 54. minutu, visoko podignuta ruka i penal koji je realizovao Moreaš su dali injekciju samopouzdanja gostima.  Bujalski je zatim u 68. minutu ostao potpuno sam i izjednačio, a Moraeš u 84. doneo potpuni preokret.

SASTAVI:
Partizan: Stojković – Vulićević, Ostojić, Miletić (73), Miletić (26) – Janković, Radin, Everton, Suma – Ožegović, Tavamba

Dinamo Kijev: Koval – Pivarić, Kadar, Vida, Kedžiora – Sidodžurk, Bujalski, Gamaš – Gonzales, Cingankov, Kravec,

[crellyslider alias=“bannerfront300x600″]