Večeras je odigran dobar rukometni meč u Svilajncu!!!

• Autor/foto/video: Dragoslav Spasić

24/03/2018

[views]

Rukometna utakmica izmedju Lokomotive iz Lapova i Karadjordja iz Topole, odigrana u Svilajncu  počela je sa sat vremena zakašnjenja zbog toga što domaćini nisu imali lekara na utakmici.

trong>Domaćini su dobro otvorili utakmicu i već na početku su stekli prednost i poveli sa 7-1.
Gosti su onda dodali gas i stigli na gol razlike i završili prvo poluvreme sa 13-11.
U drugom setu opet je bio sličan scenario i ponovo je došlo do osetne razlike.

Sredinom drugog poluvremena mladi Nedeljković sa nekoliko golova sa krila i iz kaznenih udaraca dovodi utakmicu u neizvesnu završnicu, ali je ipak ekipa iz Lapova osvojila bodove. Ekipa iz Topole i dalje ima šanse za opstanak ali mora da zaigra bolje i efikasnije.

Posebne pohvale idu, pored igrača, i odličnoj publici koja je zdušno navijala bodreći čas jednu, čas drugu ekipu, a cela utakmica je bila praćena budnim okom našeg dopisnika iz Topole, Dragoslava Spasića, koji je došao sa ekipom Karadjordja da sve zabeleži.