Seniori OK Karađorđa zabeležili još jednu pobedu, juniori poraženi !!!

• Autor: Dragana Marinković

01/02/2021

U subotu je u Topoli odigrana utakmica 14. kola Prve lige Srbije u kojoj su seniori OK Karađorđa ugostili ekipu Jedinstva iz Stare Pazove. Meč je završen u korist domaće ekipe rezultatom 3:0 (25:14; 25:21; 25:21).

U prvom setu Karađorđe je dominirao i sa lakoćom ga je dobio.U drugom i trećem setu tim Jedinstva se vratio u igru, ali ne dovoljno da bi osvojio setove.Domaćin je imao bolju koncentraciju i sigurniju igru pa je na kraju slavio.Tim Jedinstva je prošle godine igrao u Superligi, a predvodi ga nekadašnji reprezentativac Srbije Branko Roljić.

U sredu, 3. februara Karađorđe odlazi u Veliko Gradište na gostovanje ekipi VGSK. Meč možete pratiti na YouTube kanalu OK Karađorđa.Juniori su ovog vikenda imali manje sreće, te su juče, u Drugoj ligi Centar, u  izgubili od Radničkog II, iz Kragujevca rezultatom 3:0. To je, inače, zaostala utakmica iz prvog dela takmičenja.

Ekipa Radničkog je bila u prednosti jer je u svojim redovima imala nekoliko igrača koji igraju u prvom timu Radničkog u Superligi. Ekipu Karađorđa II predvodio je trener Dejan Ilić. Naredni meč juniori igraju protiv Lakistara iz Beograda.