Voždovi blokirali Ðavole

PR tekst KLAVIRSKI KUTAK-unapredite svoje muzičke sposobnosti

Autor: Filip Marković

Topola- U 4. Kolu Superlige Srbije u odbojci, sastale su se ekipe Karađorđa iz Topole i Radničkog iz Kragujevca. Ovaj meč imao je epitet Šumadijskog derbija, što je igrom oba tima potvrđeno.

Počelo je borbeno i agresivno na obe strane, u prvom setu Kragujevčani su delom seta vodili, ali su Voždovi borbenošću preokrenuli i slavili u neizvesnoj završnici 26:24.
Drugi set je protekao u dominaciji Radničkog, a sa odličnim servisima u serijama bio je odličan Kostić.

Treći set se igrao u serijama, ali Topoljci su bili bolji, blokovi Bošnjaka i Bojovića bili su ključni, kao i sjajni Miloš Vemić koji je odigrao maestralan meč.

U četvrtom setu viđena je prava drama, gosti su se borili, a domaći nošeni sjajnom publikom igrali u transu, borba za svaku loptu vidjena je do poslednjeg poena, kada je korektor Nadaždin poentirao nova 3 boda za Karađorđe.

Sledeće kolo se igra u Topoli, a gostuje ekipa Borca iz Starčeva.