PR tekst KLAVIRSKI KUTAK-unapredite svoje muzičke sposobnosti

Autor: Filip Marković

Topola- Omladinci FK „Karadjordja” iz Topole dočekali su ekipu Šumadije(Victoria) iz Kragujevca.

Foto Isidora Nikolić

U prvom poluvremenu veći posed lopte imali su gosti, dok su domaći čekali svoju priliku iz kontranapada.

Od toga se izdvaja velika šansa gostiju, kada je šut sa pet metara sjajnom refleksnom reakcijom Djokić sprečio siguran pogodak.

Kod domaćih se može izdvojiti odlična sanša Blagojevića koji nije bio sebičan, već je pokušao da asistira iz odlične pozicije za šut, ali traljavo.

Na poluvreme se otišlo sa nerešenim rezultatom od 0:0.

Drugo poluvreme je počelo, domaći  fudbaleri su od starta bili agilniji i samo 2 minuta kasnije Blagojević se iskupio za propust u prvom poluvremenu i pogodio dalji ugao gola gostiju lepim šutem sa oko 20 metara.

Gosti su pokušali da naprave neku šansu, ali su domaći fudbaleri imali spremne kontraudare u u vidu brzih napadača koji su vrebali iz kontre, a to se vrlo brzo isplatilo, I precizan je bio Stanojević za 2:0.

Neoprezno igranje rukom Pantića značilo je penal za goste ali je fenomenalni Djokić i to skinuo.

Ubrzo zatim nastavili su se kontranapadi domaćina, a do kraja bili su preciznim dva puta Stanojević i jednom Glišić, za konačnih 5:0.

FK Karadjordje – FK Šumadija(Victoria)KG 5:0
Stadion : Šilja Tadić