Orlovi iz Jasenova prvo pojačanje u zimskom prelaznom roku

PR tekstVELINGTON ČIZME – ŠARENI IZBOR ZA SIVE KIŠNE DANE

Autor:Nebojša Garašević

Bulatović umesto Pavlovića
Zonaš sa Zapada iz Jasenova,ekipa Orlova koja je u jesenjem delu prvenstva zauzela 4.mesto u ligi sa 8 pobeda,1 renijum i 5 poraza uz osvojena 25 boda,ovih dana dovela je prvo pojačanje u zimskom prelaznom roku i to trenera Predraga Bulatovića koji je zamenio Rašu Pavlovića.

Orlovi iz Jasenova prvo pojačanje u zimskom prelaznom roku

foto:Orlovi Jasenovo.

Jasenovci su raskinuli ugovor sa Pavlovićem i doveli Bulatovića da bi što bolje pripremio ekipu za drugi deo takmičenja u Zoni i borbi u Plaj off-u za borbu za vrh tabele.

Bili su Orlovi na čelu tabele sve do 11.kola ali usledila je serija slabih rezultata i to:remi u desetom kolu sa Vinograda rem u Zleginju 2:2,pobeda i to tesna nad Slovom Čićevac u Jasenovcu od 3:2,potom serija poraza u derbijima kola od Sloge Despotovac u 12.kolu 0:1,Mladog Borca iz Sedlare 0:2, oba u Jasenovcu i poraz u 13.kolu od Radničkog iz Svilajnca na Bojači od 4:2.
Jasenovci ne sede skrštenih ruku već tragaju za novim igračima koji bi pomogli ekipi u borbi za vrh tabele.

Ostavite vaš komentar…

yt

PRIJATELJ  TEKSTA

    SPORT