Nestvaran start sezone za odbojkaše Karadjordja

PR tekst KLAVIRSKI KUTAK-unapredite svoje muzičke sposobnosti

Autor: Filip Marković

Topola-U trećem kolu Superilge Srbije u odbojci, domaća ekipa „Karadjordja“ iz Topole, dočekala je Subotički Spartak.

Popularni „Voždovi“, su sjajno otvorili sezonu, nakon tesnog poraza 3:2 od branioca titule Partizana, slavili su u Staroj Pazovi sa 3:1, a ovo je bio prvi meć na domaćem terenu u novoj sezoni. Sala OŠ „Karadjordje“ bila je dupke puna, nema sumnje da su se navijači uželeli odbojke u Topoli.

Vozdovi su krenuli jako u prvom setu, Spartak se držao do sredine seta kada je na servis stao Prišić, on je vezao nekoliko sjajnih servisa i napravio osetnu razliku sto je bila dovoljna za osvajanje prvog seta 25:18.
U drugom setu od starta je domaća ekipa igrala sjajno na mrezi briljirali Bojović i Bošnjak, Stašević na liberu kupio svaku loptu, a u napadu se razigrao i najbolji igrač ove utakmice Alija Bekrić, drugi set takodje pripada istim rezultatom domacinu 25:18.

U trećem setu nošeni atmosferom sa tribina „Voždovi“ su napravili veliki uspeh i slavili protiv Spartaka.

Ove sezone četa Nevena Majstorovića, biće teška prepreka za sve ekipe, bivši prvi libero reprezentacije Srbije je ove godine upakovao sve kockice u mozaik svog tima koji izgleda jako moćno.