DAME IZ TOPOLE BOLJE OD PRVOLIGAŠA IZ ZRENJANINA!!!

• Autor: Dragoslav Spasić

30/10/2017

Topola- Žfk Karađorđe -Žfk Radnički 1919  3-1. Dame Prvoligaša iz Topole su dočekale ekipu iz Zrenjanina i ostvarile prvu pobedu.

Gošće su iz jedne brze kontre došle u vođstvo golom Milene Nikolić u 17 minutu.To vođstvo gošći je preokrenulo igru i od tada su Topolke dominirale a već u 25. minutu izjednačile pogodkom kapitena Aleksandre Stanojević i tako se završilo prvo poluvreme .  .

U drugom poluvremenu brzi prodor ponovo Stanojevićeve i grubi prekršaj u kaznenom prostoru . Kazneni udarac je izvela Ivana Nikolić koja je poslala reprezentativnog golmana u suprotnu stranu i vođstvo domaćih igračica sa 2-1. Nastavljaju se napadi i bolju igru je krunisala Sandra Trajković sa trećim golom za konačni trijumf sa 3-1.https://youtu.be/wSrlk-ktX-s

[crellyslider alias=“bannerfront300x600″]