Rukometaši Karađorđa savladali Mladi Radnik !!!

• Autor: Dragana Marinković

14/11/2020

Topola- Sinoć je u Topoli odigrana utakmica Prve rukometne lige Zapad, u kojoj je domaćin bio uspešniji, savladavši goste iz Požarevca rezultatom 38:32(18:17).

Najviše golova postigao je igrač gostujućeg tima Nikola Gogić, sa ukupno 13 poena.U domaćem timu najefikasniji, po broju pogodaka, bili su Aleksandar Stojković(igrač utakmice) i Darko Živanović koji su po devet puta zatresli protivničku mrežu.

Kako navodi direktor kluba Goran Đurđević, očekivala se teška utakmica ali pobeda je bila imperativ, pa je i to bila neka vrsta barijere koja je sputavala rukometaše Karađorđa da ranije naprave razliku koja bi im garantovala pobedu.

Tek sredinom drugog poluvremena, serijom od 10: 0 u 51.minutu, rezultat na semaforu je bio 33:25, što je značilo da je otpor gostiju konačno slomljen.Pored pobede raduje i povratak Nenada Nedeljkovića, a nadamo se da će već za sledeću utakmicu i Ivica Karić biti spreman.Takođe u narednim utakmicama očekujemo da sa konačno kompletnim sastavom ekipa Karađorđa ostvari svih pet pobeda iz isto toliko utakmica i vrati se na vrh tabele- izjavio je za naš portal Goran Đurđević, direktor RK Karađorđe.