U Sportskom centru Paraćin održano 1.kolo Prvenstva centralne Srbije u plivanju!!!

• Izvor: Opština Paraćin/D.S.

31/01/2018

Paraćin-U organizaciji PK Viking i Plivačkog saveza centralne Srbije u nedelju je u Sportskom centru Paraćin održano 1.kolo Prvenstva centralne Srbije na kom je nastupilo 347 plivača iz 19 klubova.

style=“text-align: center;“>foto fb opština Paraćin

Plivači paraćinskog Vikinga osvojili su 11 medalja od toga 4 zlatna, 5 srebrnih i 2 bronzana odličja. Naslov prvaka centralne Srbije u apsolutnoj kategoriji osvojila je štafeta PK Viking u sastavu Ilija Lekić, Lazar Lekić, Veljko Vukajlović i Vukašin Vukajlović.

Uštedite i do 3000 din sa nama !!!

Naslov prvaka centralne Srbije poneli su još Nađa Savić u disciplini 200m delfin kao i Ilija Lekic u disciplinama 50m kraul i 200m leđno. Lazar je osvojio i dva srebra u disciplinama 100m prsno i 50m leđno. Nevena Savić je u disciplinama 200m delfin i 200m slobodno takođe osvojila srebrna odličja. Veljko Vukajlović je osvojio srebro u disciplini 100m mešovito, ii bronzu na 50m slobodno.