• Autor: Danijela Stojanović

15/11/2017

Paraćin-Nedelja, 12.11….Teren u Tekiji, 13 sati…
Zvuk pištaljke označio je početak derbija izmedju fk „Budućnost“ – Lebina i fk“Jedinstvo“ – Ratare.

Žustra ali i fer utakmica sa srcem na terenu. U prvom poluvremenu Jedinstvo postiže 2 gola. Pred sam kraj poluvremena Budućnost postiže svoj prvi gol.
U drugom poluvremenu dolazi do velikog preokreta. Buducnost daje svoj maksimum. Žustrom, brzom i dobrom igrom uspevaju da preokrenu rezultat i završe utakmicu rezultatom 6:3 u svoju korist.
Ponosni strelci fk „Budućnost“ su: Marko Jovanović, Ivan Gajić, Goran Živanović, Marko Radisavljević i Nikola Simić koji je postigao 2 gola.

23555480_305637726617719_1130075983_o
23555372_305637709951054_943154606_o
23555144_305637713284387_951348946_o (1)_renamed_15230
23547079_305637766617715_787473394_o_renamed_25899

Takodje dobri strelci za fk „Jedinstvo“ su bili Saša Krstić i Dimitrije Pejčinović sa 2 gola.
Da im srce nije samo na terenu pokazali su i stavljanjem dobrovoljnog priloga za Filipa u kutiju koja je bila postavljena kod ulaza na teren. Svoj prilog su takodje dali i navijači ovih timova.