Voša protutnjala Topolom !

PR tekst KLAVIRSKI KUTAK-unapredite svoje muzičke sposobnosti

Autor i foto: Filip Marković

Topola- U okviru Superlige Srbije u odbojci, debitant u ovom takmičenju Karađorđe iz Topole dočekao je aktuelnog šampiona Srbije Novosadsku Vojvodinu,koja ove sezone nastupa i u odbojkaskoj ligi šampiona..

KARAĐORĐE – VOJVODINA 0:3(18:25-21:25-18:25) IGRAČ UTAKMICE PARAPULOV (VOJVODINA) Gledalaca 500
Gosti su došli kao veliki favoriti,sto su pre svega to i pokazali na terenu!
U prvom setu Novosađani su krenuli jako i brzo stekli prednost koja je u jednom trenutku iznosila i 10 razlike, Voždovi su se probudili pri kraju seta ali nije bilo uspeha i prvi set je otišao gostima 18:25.

U drugom setu velika borba igralo se poen za poen, sve do 18:19 za goste kada je Karađorđe postigao poen a sudije ga dodelile gostima, sviranjem prljave lopte Šormaza, ovo je bila jako diskutabilna odluka koja je odlučila osvajača drugog seta, pritom čist AS Vemića kako je i pokazao pomoćni sudija ali glavni arbitar to nije usvojio vec je doneo svoju odluku i još jednom naštetio domaćima,na kraju je rezultat bio 21:25,

Treći set dominacija gostiju do polovine seta od tada Voždovi su zaigrali iole malo bolje, kada su ušli, Antić, Bojović, Milosavljević i na kraju treba pomenuti debi četrnaestogodišnjeg pionirskog reprezentativca Srbije, koji je ispraćen ovacijama oko 500 prisutnih navijača.
Treba napomenuti da su Voždovi u velikim kadrovskim problemima, Niketić operisan, povredjen i prvi korektor Nadaždin, ali to im neće predstavljati problem da daju srce na terenu za svaki poen!

Vec u petak u Topolu stize Crvena Zvezda,biće to još jedan izuzetan meč !