OVOG VIKENDA Karate klub ZVEČAN osvojio mnogo medalja na takmičenjima !!!

• Autor: MEDIA PS / Ljubiša Krasić

07/11/2021

Ovog vikenda je KK ZVEČAN pod trenerskom palicom Ljubiše Krasića osvojio izuzetno veliki broj na takmičenjima koja su održana u Čačku i Kosovskoj Mitrovici.

>

U subotu je u Čačku održano prvenstvo uže Srbije u karateu, gde su učestvovale i takmičarke karate kluba „Zvečan“ i osvojile su 1 zlatnu-Rosanda Lekić i 2 bronzane, Hana Bektešević pojedinacno i juniorski ženski tim

U nedelju je u Kosovskoj Mitrovici održano prvenstvo Kosova i Metohije za juniore i kadete. Učešće su uzeli klubovi sa prostora Kosova i Metohije. Karate klub „Zvečan“ je učestvovao sa 8 takmičara koji su osvojili 9 zlatnih i 1 srebrnu medalju. Ova srebrna medalja je jer su se u finalu susrele 2 takmičarke iz našeg kluba, sestre Jakovljević.

Po 3 zlatne medalje su osvojile Anja Marjanović i Jovana Milosavljević, pojedinačno i ekipno sa kadetskom i juniorskom ekipom.

Po 2 zlatne medalje osvojile su Hana Bektešević, Rosanda Lekić i Snezana Jakovljević.

Zlatni su bili i Marko Milojević i Danilo Kragović, kao i kadetska i juniorska ženska ekipa Zvečana, dok je srebro osvojila Jovana Jakovljević.