Još jedna prijteljska utakmica FK „Morave“ iz Ćuprije i još jedna pobeda

PR tekst KLAVIRSKI KUTAK-unapredite svoje muzičke sposobnosti

Autor: Saša Prokić

Ćuprija-Još jedna prijteljska utakmica FK „Morave“ iz Ćuprije i još jedna pobeda. %..FK „Morava“ iz Ćuprije ugostila je FK „Sloga“ iz Despotovca u nedelju 18.februara.

Ovaj prijateljski meč odigran je po vetrovitom vremenu, na stadionu „Radničkog“ u u naselju „Slavija“ u Ćupriji. Prvo poluvreme završeno je nerešeno, a oba tima, kako je utakmica odmicala, pojačavala su napade ali su mreže mirovale.

U drugom poluvremenu tempo igre je podignut na veći nivo i izvršene su promene igrača u oba tima ali sve do 75 minuta mreže su mirovale. Jedan dobar slobodan udarac bio je dovoljan da domaćin povede sa 1: 0.

Domaćin je u poslednjih 15-tak minuta još jače zaigrao, ali rezultat je ostao isti.
Ova prijateljska utakmica još jednom je privukla je ljubitelje fudbala da isprate utakmicu iako je bilo vetrovito vreme.