Rukometaši Karađorđa korak bliže Play Off-u !!!

• Autor: Dragana Marinković

21/05/2021

U utakmici 19. kola Prve rukometne lige Zapad, ekipa RK Karađorđe sastala se u Smederevskoj Pananci sa RK Palanka. Na kraju meča gosti su slavili rezultatom 37:34(18:14).

Do 20. minuta tim iz Smederevske Palanke gajio je nadu da može da pruži ozbiljniji otpor gostima, ali ih je rezultat na kraju prvog poluvremena demantovao.U drugom poluvremenu Voždovi su do 50. minuta uvećali prednost od 10 golova razlike, pa su do kraja meča igrali bez pritiska.Igračem utakmice proglašen je Uroš Pavlović iz RK Palanka.

U Karađorđu su najefikasniji bili Nedeljković sa 9 pogodaka, Živanović 8 i Kostovski i kapiten Karić sa po 6 pogodaka. U 20. kolu, koje se igra narednog vikenda u Topoli, RK Karađorđe dočekuje RK Rudar iz Kostolca.