Dodela nagrada nosiocima Vukovih dipoloma kao i najuspešnijima u školstvu u opštini Topola

PR tekst KLAVIRSKI KUTAK-unapredite svoje muzičke sposobnosti

Izvor, foto: O. T.

Nosiocima Vukovih dipoloma, učenicima koji su ostvarili uspešne rezultate na okružnim i regionalnim takmičenjima, njihovim nastavnicima, profesorima i direktorima, danas su na svečan način, u skupštinskoj sali Opštine Topola, uručene vredne knjige.

Nagrade su dobitnicima uručili predsednik opštine Topola, Vladimir Radojković i zamenica predsednika Jelena Jovanović.

-Drago nam je da imamo priliku da danas ugostimo, naš veliki ponos, najbolje učenike, njihove razredne starešine i direktore. Na ovaj način želeli smo da se zahvalimo našim najboljim đacima i njihovim pedagozima. Pored ovoga, vukovcima za Dan Opštine darujemo i po jedan dukat u okviru nagrada koje se toga dana dele zaslužnim pojedincima i kolektivima – rekao je između ostalog predsednik Radojković i uz želje za uspešan nastavak školovanja naglasio da su vrata ove ustanove za njih uvek otvorena i da će se Opština sa svoje strane truditi da im, u okviru svojih mogućnosti, pruži adekvatnu pomoć.

Imena škola, učenika generacije, razrednih starešina, nosilaca Vukove diplome, nagrađenih učenika na okružnim i republičkim takmičenjima, nastavnika koji su učenike spremali za takmičenja i direktora:

SREDNjA ŠKOLA“KRALj PETAR I“
NOSIOCI VUKOVE DIPLOME
-1. Nemanja Spasić
-2. Teodor Ričkovski
ĐAK GENERACIJE
-1. Nemanja Spasić
NAGRAĐENI NA TAKMIČENjIMA
-1. Nemanja Spasić (2. mesto na Okružnom takmičenju iz srpskog jezika i književnosti „Književna olimpijada“, školska 2022/2023);
-2. Nemanja Spasić (3. mesto na Okružnom takmičenju u stonom tenisu-singl);
-3. Jelena Jelesijević (3. mesto na Okružnom takmičenju u stonom tenisu – školska 2022/2023 i 1. mesto na Okružnom takmičenju u stonom tenisu – školska2023/2024 – singl).
NASTAVNICI KOJI SU SPREMALI UČENIKE ZA TAKMIČENjA
-1. Danijela Nikolić
-2. Đorđe Petrović
ODELjENSKE STAREŠINE ZAVRŠNIH RAZREDA
-1. Nataša Ričkovski
-2. Nikolina Ilić
-3. Dušica Radojević
-4. Karolina Aleksandrović
-5. Ivana Stepanović
DIREKTOR ŠKOLE
Miloš Petković
OSNOVNA ŠKOLA „KARAĐORĐE“
NOSIOCI VUKOVE DIPLOME
-1. Emilija Jokić
-2. Luka Živanović
-3. Danilo Radovanović
-4. Mia Todorović
-5. Natalija Nikolić
-6. Teodora Đorđieski
-7. Aleksandra Živojinović
ĐAK GENERACIJE
-1. Mia Todorović
NAGRAĐENI NA TAKMIČENjIMA
-1. Mia Todorović (2. mesto na Okružnom i 3. mesto na Republičkom takmičenju iz biologije);
-2. Mia Todorović (3. mesto na Okružnom takmičenju iz srpskog jezika);
-3. Valentina Peković (1. mesto na Okružnom takmičenju i 2. mesto na Republičkom takmičenju-književna olimpijada);
-4. Natalija Nikolić (3. mesto na Okružnom takmičenju-tehnika i -tehnologija);
-5. Teodora Đorđieski (1. mesto Okružno takmičenje iz istorije);
-6. Ivana Marinković (3. mesto Okružno takmičenje iz engleskog jezika);
-7. Aleksandra Mihailović (3. mesto Okružno takmičenje iz engleskog jezika);
-8. Emilija Manojlović (3. mesto Okružno takmičenje iz engleskog jezika);
-9. Andrea Blagojević (2. mesto Okružno takmičenje iz engleskog jezika);
-10. Hana Dunjić (uspeh na Republičkom likovnom konkursu).

NASTAVNICI KOJI SU SPREMALI UČENIKE ZA TAKMIČENjA
-1. Svetlana Kocić
-2. Jelena Ivković
-3. Ivan Jevtović
-4. Slađana Delić
-5. Snežana Marinković
-6. Vesna Beljin
-7. Verica Simić
-8. Sanja Nikolić
-9. Jovan Pavlović
ODELjENSKE STAREŠINE 8. RAZREDA
-1. Verica Simić
-2. Jovan Pavlović
-3. Petar Ristić
-4. Svetlana Kocić
DIREKTOR ŠKOLE
Ivica Milivojević
OSNOVNA ŠKOLA „ŽIVKO TOMIĆ“
NOSIOCI VUKOVE DIPLOME
-1. Anđelija Petrović
-2. Valentina Rajković
-3. Danijela Čolić
-4. Milica Stanimirović
ĐAK GENERACIJE
-1. Danijela Čolić
NAGRAĐENI NA TAKMIČENjIMA
-1. Milica Stanisavljević (3. mesto na Okružnom takmičenju iz biologije u školskoj 2021/2022).
NASTAVNICI KOJI SU SPREMALI UČENIKE ZA TAKMIČENjA
-1. Svetlana Kocić – biologija
ODELjENSKE STAREŠINE 8. RAZREDA
-1. Danijela Pavlićević
DIREKTOR ŠKOLE
Marija Obradović

OSNOVNA ŠKOLA „MILUTIN JELENIĆ“
NOSIOCI VUKOVE DIPLOME
/
ĐAK GENERACIJE
-1. Nataša Pantić
NAGRAĐENI NA TAKMIČENjIMA
-/
ODELjENSKE STAREŠINE 8. RAZREDA
-1. Vuleta Maslak
DIREKTOR ŠKOLE
Miroslav Aleksijević
OSNOVNA ŠKOLA „MILAN BLAGOJEVIĆ“
NOSIOCI VUKOVE DIPLOME
-1. Sofija Božić
ĐAK GENERACIJE

  • Sofija Božić
    NAGRAĐENI NA TAKMIČENjIMA
    -1. Ana Dinić, (2. mesto na okružnom takmičenju atletika – skok u vis);
    -2. Nikolina Kuzmić, (3. mesto okružno takmičenje – atletika – disciplina 300m).
    NASTAVNICI KOJI SU SPREMALI UČENIKE ZA TAKMIČENjA
    -1. Snežana Živojinović
    ODELjENSKE STAREŠINE 8.RAZREDA
    -1. Snežana Živojinović
    DIREKTOR ŠKOLE
    Zorica Srećković
    OSNOVNA ŠKOLA „SESTRE RADOVIĆ“
    NOSIOCI VUKOVE DIPLOME
    /
    ĐAK GENERACIJE
    /
    NAGRAĐENI NA TAKMIČENjIMA
    -1. Luka Radisavljević (3. mesto na Okružnom takmičenju iz geografije);
    -2. Filip Karatošić (1. mesto na Okružnom takmičenju iz likovne kulture“Mali Pjer“);
    -3. Filip Karatošić (3. mesto na Okružnom takmičenju iz engleskog jezika);
    -4. Emilija Ristić (1. mesto na Republičkom takmičenju iz muzičke kulture);
    -5. Jovan Mijović (2. mesto na Okružnom takmičenju iz atletike);
    -6. Jovana Vujić (3. mesto na Okružnom takmičenju iz stonog tenisa);
    -7. Strahinja Stojaković (3. mesto na okružnom takmičenju iz stonog tenisa).
    NASTAVNICI KOJI SU SPREMALI UČENIKE ZA TAKMIČENjA
    -1. Ivana Vukotić
    -2. Tamara Đorđević
    -3. Jelena Lalović
    -4. Sanja Blagojević
    -5. Zagorka Marković
    ODELjENSKE STAREŠINE UČENIKA 8.RAZREDA
    -1. Zagorka Marković
    -2. Jelena Lalović
    DIREKTOR ŠKOLE
    Slađana Mijović
yt

PRIJATELJ  TEKSTA

VESTI GRADA VESTI GRADA TOPOLA