Odbojkaši Karadjordja iz Topole pred punom halom dočekali ekipu Novog Sada

PR tekst KLAVIRSKI KUTAK-unapredite svoje muzičke sposobnosti

Autor i foto: Filip Marković

Škundrić i saigrači preslišali uspavane Voždove!

Topola- U drugom kolu Superlige u odbojci,sastale su dve ekipe koje su novajlije u ovom takmičenju od ove sezone.

Domaći Karadjordje je pred punom halom dočekao ekipi Novog Sada.
Meč je krenuo agresivno sa obe strane, bila je neizvesna borba i u završnici gosti prave razliku i dolaze do osvojenog prvog seta 22:25, nakon toga dobar početak drugog seta, ali uspavanost u nastavku domaćih dovode do još jednog seta za goste, domaći se bude malo u trećem setu koji lako osvajaju, ali to je bilo sve sto smo videli od ekipe iz Topole, u pojedinim trenucima delovalo je kao da su neuigran tim, pri većini servisa protivnika, primači su razgovarali izmedju sebe, i nisu bili koncentrisani na oni što sledi..

Nakon poraza u Beogradu, došao je i ovaj bolni poraz na domaćem terenu! Veliki broj sudijskih grešaka takodje je obeležio ovaj meč, većina je bila na štetu domaće ekipe.
Topola još uvek čeka na prvu pobedu u Superligi, a nadamo se da će se i Voždovi trgnuri i zaigrati bolje i energičnije.

Dok su Novosadjani predvodjeni kapitenom i bivšim reprezentativcem Škundrićem ostvarili prvu pobedu u sezoni. Rezultat meča Ok Karadjordje – Ok Novi Sad Manex 1:3-(22:25-23:25-25:21-18:25)