DEVOJKE iz Topole slave pobedu

• Autor: Dragoslav Spasić

13/05/2019

[views]
Topola- Topolke su odigrale jednu briljantnu utakmicu i zasluženo uknjižile tri važna boda.Golovi su postignuti pred kraj prvog i drugog poluvremena .
Na centaršut iz slobodnog udarca Ćosović Milice koja je ubacila loptu pred gol gošći i posle nekoliko neuspešnih pokušaja domaćih igračica, najspretnija je bila Zagorka Knežević za 1-0.Drugo poluvreme je proteklo u nadmoćnijoj igri devojaka domaćina uz dosta šansi ali je odluka doneta pred kraj utakmice .

k.p.12345- (800 x 125)
prokic 221-(800 x 125)

https://youtu.be/ZWQpJu0ym6sDevojke iz Topole u sastavu : Pavlović, Dukić, Gačić, Mirković, Đuričić-Ćosović, T.Gajić, Janković, Stanković, Knežević, Mitić, K.Gajić.Prokić, Petrović, Smiljanić.Posle nedozvoljenog starta na skoro 40m. od gola ,,Poleta“, loptu uzima Milica Đuričić-Ćosović i evro golom postavlja konačan rezultat 2-0 za ŽFK,, Karađorđe“PRVA LIGA SRBIJEStadion u TopoliGledalaca 80Sudija: Jovana MilićIgrač utakmice:Milica Đuričić-Ćosović. Golovi: Zagorka Knežević, Milica Ćosović. ŽFK KARAĐORĐE-ŽFK POLET SIVAC 2-0 (1-0)