Rukometaši Sloge iz Petrovca održali čas rukometašima Karađorđa!!!

• Autor: Dragana Marinković

30/04/2021

Pred praznike odigrana je utakmica vanrednog 14. kola Prve rukometne lige u kojoj su rukometaši Karađorđa gostovali ekipi Sloga iz Petrovca i izgubili rezultatom 40:32(21:10).

Do 15. minuta igra je bila izjednačena, nakon čega su igrači Sloge počeli da prave veliku gol razliku, koja je na poluvremenu bila 11 golova. Početkom drugog poluvremena rukometaši Karađorđa pokušavali su da poprave igru, ali su uspeli da ublaže prednost gostiju do sedam golova razlike. Na kraju meča domaćin je zasluženo slavio sa osam golova prednosti. Možda bi rezultat po tim Karađorđa bio bolji da na golu Sloge nije bio golman Jandrić koji je imao preko 30 odbrana.

U ekipi Karađorđa pokazao se Nedeljković sa 9 pogodaka, kao i Kostovski i Miloš Mijailović.  Ostali igrači imali su želju, ali se na tome sve i završilo.