„Karadjordje slavio u obe konkurencije“-Sprema se spektakl u Topoli

PR tekst KLAVIRSKI KUTAK-unapredite svoje muzičke sposobnosti

Autor: Filip Marković

Lep vikend za odbojkaški svet u Topoli, prvo su dame gostovale u Paraćinu i u jednoj zanimljivoj utakmici nastavile niz pobeda nakon preokreta.

Konačan rezultat :
ŽOK Borac (P) – ŽOK Karadjordje(T)
1:3 (25:20-22:25-15:25-18:25)

Muškarci su imali mnogo teži posao u Valjevu, igrali su protiv domaće ekipe VA-014, koja se grčevito bori za opstanak.

Prvi set su bolje počeli domaći i lagano ga priveli kraju, u drugom setu vidjena je prava drama, gde su gosti pokazali karakter i smirenost i slavili sa 32:30, nakon toga Karadjordja je počeo da ugra smirenije i privede meč kraju u svoju korist..
VA-014 – Karadjordje (T)
1:3 (25:18-30:32-15:25-16:25)

U subotu od 19 časova u Topoli se sprema spektakl, i proslava ulaska u elitni rang, prvi put će se meč u Topoli igrati na gelfloru, biće i brojna iznenadjenja za navijače i verovatno prepuna hala a u goste dolazi ekipa Kleka, gde će ih čekati paklena atmosfera..