• Autor, video, foto : Dragoslav Spasić

16/10/2019

Topola-Topolke su osvojile i treći kip u zadnje četiri godine.

Gošće iz Topole su pružile bolju igru i zasluženo osvojile veliki pehar.

U toku cele utakmice Topolke su bile bolje i samo se čekalo kada će tu dominantnost da potvrde.

U prvom poluvremenu bilo je dosta šansi ali nije bilo golova.

Drugo poluvreme je počelo žestokim pritiskom gošći i već u 62 minutu nakon lepog centaršuta u šesnaestercu se najbolje snašla Zagorka Knežević i preciznim udarcem postigla je, ispostavilo se, gol odluke.

zdr2 (600 x 337)
zdr1 (600 x 337)
k.p.12345- (800 x 125)
prokic 221-(800 x 125)

Konačan rezultat utakmice ŽFK POŽEGA-ŽFK KARAĐORĐE  bio je 0-1 (0-0) i jedini gol je dala fantastična Zagorka Knežević.