TOPOLA SLAVI SVOJE ŠAMPIONE!!!

• Izvor, foto, video : Dragoslav Spasić

26/11/2019

[views]

Topola-Prvi put sa jednog sportskog terena iz Topole, uživo je išla slika cele utakmice, širom sveta.

Veličanstvena utakmica i pobeda nad najvećim konkurentom a pred nezapamćenim brojem gledalaca-pred 800 gledalaca koji su svojim navijanjem ,,nosili“ igrače Oplenca do šampionske titule pobeđena je velika Loznica. Igrači iz Topole su briljirali tokom cele utakmice ali nisu imali sreće da već u prvom poluvremenu odluči utakmicu jer su dva puta pogađali prečku gola gostiju. Takođe, Janković nije iskoristio kazneni udarac a lopta je prohujala poviše prečke i gosti su završili taj period igre vođstvom 2-3. Drugo poluvreme kao iz snova, dva gola i domaćini preokreću rezultat 4-3 i do kraja utakmice nastavljaju da uvećavaju prednost do konačnih 7:4.

prokic 221-(800 x 125)

Na ovoj utakmici se desio i jedan istorijski događaj. Prvi put sa jednog sportskog terena iz Topole, uživo je išla slika cele utakmice , širom sveta .Kolege iz Fudbala Zapadne Srbije su radile direktan prenos  a novinar portala MEDIA PS je uradio video koji možete pogledati u tekstu, a posle utakmice trener Zoran Mitrović vidno uzbuđen i presrećan zbog osvajanja titule je dao izjavu za medijskog sponzora utakmice Spale Info i naš portal media-ps.rs

Pogledajte video prilog i slika će vam pomoći da uživate u veličanstvenoj predstavi ovog istorijskog događaja.