OPLENAC NA VRHU OLIMPA

• Autor i video: Dragoslav Spasić

28/11/2018

[views]

Topola- Juče je odigrana veoma neizvesna utakmica između : KMF ,,OPLENAC“-KMF ,,OLIMP“ Iz Vrnjačke Banje .
Topolci su pobedili sa 5-4 i osvojili tri važna boda, učvrstili se u zlatnoj sredini srpskoligaške tabele.

je bilo lako jel su gosti na samom pošetku utakmice poveli sa 0-2.
Topolci su dodali gas i agresivnom igrom golom Milana Simić smanjili prednost gostiju i tako se i završilo prvo poluvreme 1-2.
U drugom poluvremenu još jedan gol Simića i izjednačenje 2-2.

car wa15-1(720 x 120)
kola16-1 (720 x 120)

Poslušajte izjavu trenera Mitrovića.

Zadovoljni trener je dao izjavu za  sportsko – informativnu agenciju Spale Info.

Ekipe su se smenjivale u vođstvu i na samom kraju rezultat je bio 4-4.  Tada je trener Mitrović uzeo tajm aut i posle dogovora ekipa ,,Oplenca“ u zadnjem minutu postiže gol za konačnih 5-4.

Oduševljenje na tribinama i među igračima jel sa ovom pobedom se bezbrižno čeka pauza prvog dela prvenstva u srpskoj ligi.