OK Karađorđe drugi deo takmičenja u Prvoj ligi Srbije započeo pobedom!!!

• Autor: Dragana Marinković

16/01/2021

Sinoć je u Topoli Karađorđe odigrao prvu takmičarsku utakmicu u drugoj polusezoni, u kojoj je ugostio ekipu Železničar iz Beograda.

Na kraju utakmice slavio je domaćin rezultatom 3:0 (30:28; 25:12; 25:19). Prvi set je bio neizvestan do samoga kraja. U drugom i trećem setu odbojkaši Karađorđa sigurnom i dobrom igrom su pokazali da se zaslužno nalaze u prvom delu tabele Prve lige Srbije, tačnije na četvrtom mestu iza ekipa Takova, Ljiga i Novog Sada, a ispred ekipa Borca i Kleka.  Upravo će se ovih šest ekipa takmičiti za sam vrh tabele, odnosno ulazak u Superligu.

Već u sredu ekipu Karađorđa očekuje novi meč, zaostali meč sa ekipom Spartak iz Ljiga. Voždovima želimo puno sreće u narednom delu takmičenja i što bolji plasman na tabeli.