ODBOJKAŠKI spektakl u Topoli !!!(VIDEO)

• Autor, foto i video: Dragoslav Spasić

21/10/2017

Topola- Večeras je u sali Srednjoškolskog Centra odigrana utakmica između domaćina odbojkaša OK KARAĐORĐE i veoma dobre ekipe iz Petrovca na Mlavi , OK JEDINSTVO.

Prvi set je dobila ekipa domaćina koji su poveli sa 1-0 . U drugom setu ravnopravna igra i na kraju domaćini vode sa 2-0 . Gosti kreću sa nešto angažovanijom igrom i smanjuje rezultat na 2-1 u setovima . Četvrti set i veoma dobra igra odbojkaša Karađorđa i na servis legende odbojke Dejana Ilić domaćini stiču dragocenu prednost koju su uspeli da sačuvaju i dobiju taj set i ujedno i pobede sa 3-1.

Ono što je vredno pomena to je prepuna sala gledalaca koji su frenetično navijali i euforijom propratili svaki poen.Takvo navijanje još nije viđeno u Topoli i ako tako nastave i odbojkaši na krilima navijača će postizati još mnogo pobedahttps://youtu.be/uHWUL3fyELk

[crellyslider alias=“bannerfront300x600″]