TRI SNEŽNE MEDALJE stigle u Paraćin !!!

• Autor: Danijela Stojanović

14/01/2019

Paraćin-U Kraljevu je 12. januara održan tradicionalni Ibarski kros na kome su se našli i atletičari AK SFS Borac iz Paraćina.

Nа veoma teškoj i zahtevnoj stazi svoju spremnost pokazalo je oko 80 takmičara, a članovi AK SFS Borac Paraćinu su doneli čak 3 medalje. Krenimo od najmlađih- u trci mlađih pionirki na 800m Nikolić Anđelina zauzela je 11.mesto.Na stazi dugoj 2400m ,u trci mlađih juniora Aleksić Miloš je zauzeo III mesto i osvojio prvu medalju za svoj klub u ovoj takmičarskoj godini.Seniorka Šljivić Marijana je osvojila zlatnu medalju prva prešavši stazu dužine 1600m.Senior Panić Tomislav je imao nešto manje uspeha i na cilj staze duge 4000m je stigao četvrti.

zdrava.h555_720 (600 x 140)
zdrava hrana21 ) (600 x 140)

Kada su veterani u pitanju Anđelković Mirko je ponovo briljirao i u trci na 4000m osvojio zlatnu medalju.Ovo su ujedno i prve atletske medalje u Paraćinu u ovoj godini.Media-ps.rs čestita svim takmičarima.

Zimska služba Direkcije za izgradnju opštine Paraćin konstantno radi na čišćenju i održavanju puteva!!!