USPEŠNA Zvezdina provera pred revanš meč protiv Krasnodara!!!

• Izvor:

20/08/2017

Kako je i najavljeno, fudbaleri Crvene zvezde odigrali su danas kontrolnu utakmicu protiv Grafičara.

bzirom na odložen prvenstveni meč protiv Borca u Čačku, Crvena zvezda je danas imala generalnu probu pred revanš sa Krasnodarom u vidu prijateljskog dvoboja sa ekipom Grafičara.

Crveno-beli su slavili sa 2-0, a trener Vladan Milojević je ukazao šansu mlađim igračima, poput Vučićevića, Adžića, Račića, ali i Brazilca Viveirosa. Ipak, možda je najviše “pod lupom“ bio Rikardinjo, od koga se još uvek očekuje da pokaže sve kvalitte koji su ga preporučili za dolazak u redove srpskog  vicešampiona. Zvezda je povela već u 10. minutu, Gobeljić je sa ivice kaznenog prostora asistirao Miliću, koji rutinski šalje loptu u mrežu – 1:0. Posle par prilika tokom prvog poluvremena, u finišu ovog dela igre Rikardinjo je idealno poslao loptu u prazan prostor, prihvatio ju je mladi Vanja Vučićević koji se odlično snašao i efektno matirao golmana Grafičara – 2:0.

Vučićević je i tokom drugog poluvremena zatresao mrežu rivala, ali taj gol nije priznat zbog ofsajda. Crvena zvezda: Kahriman, Frimpong, Račić, Milijaš, Adžić, Milić, Milošević, Viveiros, Gobeljić, Rikardinjo, Vučićević. Rezerve: Gordić, Babić, Luković, Santrač, Kovač, Daničić, Markos, Šikanić, Stojić, Perić.  Grafičar: Stanković, Bumbar, Sredojević, Radojević, Zorić, Selaković, Preradović, Šarčević, Cvetković S, Crnadak, Kuzmanović. Rezerve: Škorić, Maričić, Bajčić, Terzić, Nikolić, Marić, Dobrić, Lisičić, Trninić, Cvetković S., Čelebić

[crellyslider alias=“bannerfront300x600″]