Remi Borca u poslednjoj proveri!!!

• Autor: Ljubica Sokić

10/02/2018

ČAČAK – Borac je u poslednjoj proveri pred nastavak sezone igrao nerešeno protiv Slobode iz Užica 1:1.

style=“text-align: center;“>foto fk Borac

Utakmica je odigrana na glavnom terenu gradskog stadiona u Čačku. Vreme lepo za ovo doba godine, teren na korektnom nivou. Megdan su odmerili stari rivali.Prvo poluvreme je pripalo gostima koji su poveli lepim golom Cvetića u 40.minutu, objavljeno je na sajtu čačanskog superligaša. U nastavku utakmice Borac je bio dominantniji, a izjednačenje je stiglo u 58.minutu kada je Lima lepim volej udarcem ppostigao efektan gol.

Borac je utakmicu počeo u sledećem sastavu: Mišić, Vasilić, Vidović, Dupovac, Drašković, Zoćević, Čađenović, Filipović, Perić, Lima i Stamenić. Igrali su još Tatić, Otašević, Marković, Perišić, Romanić, Bogićević, Kovačević, Tasić, Džugurdić, Sekulić i Lukić.