OK Karađorđe završio jednu od najuspešnijih sezona u istoriji kluba !!!

• Autor: Dragana Marinković

10/03/2021

Sinoć su u zadnjem kolu Prve lige Srbije odbojkaši Karađorđa gostovali ekipi Novi Sad, koju nisu uspeli da savladaju. Utakmica je završena rezultatom 3:1(19:25; 25:23; 25:14; 25:18) u korist domaćina.

trong>U prvom setu Karađorđe je bio dominantan, što je pokazao i rezultat 25:19 u korist Karađorđa. Drugi set je bio neizvestan, vođstvo se smenjivalo iz minuta u minut.

Na kraju je ipak domaća ekipa uspela da dobije set.

U trećem i četvrtom setu domaćin je bio bolji, pa je zasluženo na kraju slavio i tako zauzeo treće mesto na tabeli Prve lige Srbije.S obzirom da OK Karađorđe u ovoj sezoni debituje u Prvoj ligi Srbije i u istoj je zauzeo četvrto mesto, a prvi put u istoriji kluba je igrao u četvrtini Kupa Srbije, može se reći da je sezona za ovaj tim bila jako uspešna.Nadamo se da će od jeseni, u narednoj sezoni Voždovi biti još uspešniji.