OK Karađorđe prekinuo seriju pobeda Spartaku iz Ljiga !!!

• Autor: Dragana Marinković

19/01/2021

Sinoć je u Topoli odigrana utakmica u kojoj je ekipi Karađorđa gostovao Spartak iz Ljiga.Iako je utakmica bila neizvesna do samoga kraja, na kraju je slavio domaći tim rezultatom 3:1(25:13; 25:23; 21:25; 25:23).

U prvom setu koji je trajao nepunih dvadeset minuta Karađorđe je dominirao.Od drugog seta Spartak se vratio u igru.

Iako su se obe ekipe borile lavovski do samoga kraja, pobedila je ekipa koja je imala više snage i više sreće. Tim Spartak je u ovom meču doživeo poraz posle devet uzastopnih pobeda.

Već u nedelju Karađorđe igra novi meč, gostujući Borcu iz Paraćina. Nadamo se da će pokazati kvalitetnu igru kao i u meču sa Spartakom i vratiti se kući sa novom pobedom.Utakmica počinje u 16h, a uživo prenos možete pratiti na YouTube kanalu OK Karađorđe.Voždovima želimo puno sreće u narednoj utakmici.