Warning: Declaration of ElementorExtras\Modules\Gallery\Widgets\Gallery::add_lightbox_data_to_image_link($link_html) should be compatible with Elementor\Widget_Base::add_lightbox_data_to_image_link($link_html, $id) in /home/mediaps/public_html/wp-content/plugins/elementor-extras/modules/gallery/widgets/gallery.php on line 858
Milan Nikolić, trener OK Karađorđe o aktuelnim mečevima ekipe !!!
MENUMENU

NAJNOVIJE VESTI

U sredu je u Staroj Pazovi odigrana utakmica III kola Prve lige protiv OK Jedinstvo i na kraju meča Voždovi su slavili rezultatom 1:3.

Već u sredu OK Karadjordje gostuje u Novom Pazaru u osmini finala Kupa protiv OK Novi Pazar.
O ovim utakmicama sa nama je podelio utiske Milan Nikolić, trener seniorske ekipe OK Karađorđe.
„Veoma teška utakmica protiv sjajne ekipe Jedinstva koja je prošle godine ispala iz Superlige i ima želju da se ekspresno vrati tamo.
Naši momci su prvi set odigrali van ritma, što je odličan domaćin iskoristio i slavio rezultatom 25:13.

Nakon prvog seta sa par promena u igri, Karadjordje je zaigrao svoju igru i ni jednog trenutka do kraja utakmice nismo dozvolili ekipi Jedinstva da dođe do igre, što je dovelo do konačnih 1:3 za Karadjordje.
Ovo je veoma važna pobeda za ekipu Karadjordja pred meč u kupu sa Novim Pazarom koji se igra u sredu 21.10. u Novom Pazaru u za predstojeće duele u igri“ rekao je Nikolić za naš portal.