Milan Nikolić, trener OK Karađorđe o aktuelnim mečevima ekipe !!!

• Autor: Dragana Marinković

18/10/2020

U sredu je u Staroj Pazovi odigrana utakmica III kola Prve lige protiv OK Jedinstvo i na kraju meča Voždovi su slavili rezultatom 1:3.

Već u sredu OK Karadjordje gostuje u Novom Pazaru u osmini finala Kupa protiv OK Novi Pazar.O ovim utakmicama sa nama je podelio utiske Milan Nikolić, trener seniorske ekipe OK Karađorđe.„Veoma teška utakmica protiv sjajne ekipe Jedinstva koja je prošle godine ispala iz Superlige i ima želju da se ekspresno vrati tamo.

Naši momci su prvi set odigrali van ritma, što je odličan domaćin iskoristio i slavio rezultatom 25:13.  Nakon prvog seta sa par promena u igri, Karadjordje je zaigrao svoju igru i ni jednog trenutka do kraja utakmice nismo dozvolili ekipi Jedinstva da dođe do igre, što je dovelo do konačnih 1:3 za Karadjordje.Ovo je veoma važna pobeda za ekipu Karadjordja pred meč u kupu sa Novim Pazarom koji se igra u sredu 21.10. u Novom Pazaru u za predstojeće duele u igri“ rekao je Nikolić za naš portal.